7 patarimai karantino laikotarpiu

Balandžio 16, 2020

1. Pirkti šiandien rekomenduoju tiems, kurie ieško namų sau. Tai – laikotarpis, kai turite laiko pasirinkimui, procesai vyksta lėčiau, galite išsiderėti geresnes sąlygas ir tai galite daryti neskubėdami.

2. Parduoti šiandien rekomenduoju tiems, kurie nori išnaudoti šį laiką, kol kiti laukia. Karantino metu paklausa sumažėjus, bet pasiūla – taip pat. Gal tai – puikus metas pristatyti rinkai savąjį turtą?

3. Jei nusprendėte parduoti ir neužilgo įsigyti kitą NT, nėra skirtumo, ar tuo metu kainos kyla, ar mažėja – juk abu sandorius vykdysite tame pačiame kainų lygyje. Pigiau pardavę, pigiau ir pirksite, ir atvirkščiai.

4. Pasaulinė praktika rodo, kad net ir tokiais ekstremaliais periodais nekilnojamasis turtas laikomas viena saugiausių investicijų. Tik prieš perkant rekomenduoju pasitarti, nes NT kaip investicijos patrauklumas gali būti labai skirtingas.

5. Dabar galite gauti geresnes kreditavimo sąlygas nei ateityje, pasinaudokite šia proga.

6. NT vertintojai sandorius vertina pagal iki kovo 16 d. įvykusius sandorius. Tad net jei ir kažkas karantino metu pardavė NT desperatiškai pigiai, tai neturėtų daryti įtakos Jūsų turto kainai.

7. Karantino laikotarpiu itin apstu įvairiausius klausimus viešai analizuojančių diletantų, kurie perša savo nuomonę neturėdami jokių pagrįstų argumentų. Nepasiduokite norintiems įpiršti savo poziciją – rekomenduoju visuomet pasitarti su profesionalais: bankų, NT, vertinimo ar kitais Jums aktualių sričių atstovais.